www.montazer.ir
شنبه 1 آبان 1400
شناسه مطلب: 9970
زمان انتشار: 26 دى 1397
«مهندسی فکر» اولین جلد از مجموعه کتابهای بیان

«مهندسی فکر» اولین جلد از مجموعه کتابهای بیان

کتاب «مهندسی فکر» تازه ترین اثر استاد محمد شجاعی است. این کتاب، اولین جلد از مجموعه کتابهای بر گرفته از سخنرانی های استاد، با عنوان «بیان» می باشد. 

به چه چیزهایی باید فکر کنیم؟ جایگاه فکر در وجود انسان چیست؟ فرق انسان متفکر و غیر متفکر در جهان بینی اسلامی چیست؟ مهندسی فکر، چه کاربردی برای ما دارد؟ همه اینها سوالاتی است که ممکن است تا به‌حال با آن‌ها مواجه شده باشید؛ اما جوابی برای آن‌ها نیافته باشید. کتاب مهندسی فکر به این سوالات پاسخ داده و شیوه ای جدید در مبانی  تفکر در زندگی انسان را بیان می دارد.

«مهندسی فکر» یک قالب علمی جدید است که با استفاده از آن می‌توانیم در تمامی زمینه‌های زندگی از جمله بهبود تلاشهای فردی (مانند یادگیری، زمینه‌های تفکر، آثار تفکر و تغییر سبک زندگی)، مسائل اجتماعی (مانند بهبود ارتباطات اجتماعی و مهارت‌های ارتباطی، آینده موفقیت، زندگی سالم و...) و مسائل اخروی و معنوی مانند (رسیدن به مقام محمود، پیوند قلبی با خانواده آسمانی، حیات انسانی و…) استفاده کنیم. برای آشنایی بیشتر می‌توانید از محتوای آماده شده درسی این بحث استفاده کنید.

این کتاب در قطع رقعی با تیراژ 1000 نسخه به چاپ رسیده است.

لینک خرید کتاب مهندسی فکر

دیگر عناوین‌ سلسله کتابهای بیان عبارت است از: «مهندسی آرزوها»، «مهندسی فرهنگی» و «مقام عرشی حضرت زهرا سلام الله علیها» که به زودی منتشر خواهد شد.

کتاب کار مهندسی فکر

1. شیوه ای نوین برای بازخوانی و تمرین های فردی 

2. ارائه چکیده مباحث برای مرور دروس 

3. امکان تنظیم برنامه ریزی آموزشی براساس یادداشت برداری شخصی

4. توصیه شده توسط استاد محمد شجاعی 

و دیگر ویژگی ها......

این کتابها را از فروشگاه مؤسسه منتظران منجی (عج) تهیه نمایید. 

نظری داده نشده

Top
برای عضویت در خبرنامه پست الکترونیکی خود را وارد کنید

خبرنامه سایت منتظران منجی

Stay informed on our latest news!

اشتراک در خبرنامه سایت منتظران منجی feed