www.montazer.ir
چهارشنبه 9 مهر 1399
شناسه مطلب: 11926
زمان انتشار: 19 شهريور 1399
وزارت بهداشت گارد دفاع ملی را در بهداشت و درمان باز گذاشته است

وزارت بهداشت گارد دفاع ملی را در بهداشت و درمان باز گذاشته است

دکتر رضا منتظر متخصص طب ایرانی – اسلامی که اخیرا مطالبی از ایشان در سایت ما منتشر شد، سابقه ای از این گونه روش های این وزارتخانه را نیز بیان کرد.
وی تاکید کرد: این باز گذاشتن گارد دفاع بهداشتی کشور مسبوق به سابقه است و نمونه ی آن، همین چند سال قبل بود که اعلام شد آنفلوآنزای خوکی آمده و خطرناک و کشنده است و مردم را تشویق به زدن واکسن آن کردند. اعلام کردند که مدارس و مساجد و حتی حج را تعطیل کنید.
اما بعد معلوم شد که تولید کننده و سهامدار این واکسن «رامسفلد» وزیر خارجه آمریکا بوده و بررسی های بعدی نشان داد که در این واکسن عوامل سرطان زا موجود است. به همین دلیل بود که کانادا اولین کشوری بود که به سرعت این واکسن را جمع آوری نموده و از دسترس مردم کنار گذاشت.
در مقابل این واکنش سریع دولت کانادا و چند کشور دیگر، جمهوری اسلامی ایران آخرین کشوری بود که نسبت به آن واکنش نشان داد. بدتر از آن این بود که در همان زمان که کانادا در حال جمع آوری این واکسن بود، ایران در حال واردات آن بود.

این نمونه ای است در تایید سخنان دکتر منتظر

این دارو اسمش ماء غریب یا Gripe water هست.
وقتی نوزاد بودیم برای رفع نفخ و شکم درد به ما می خوراندند. چندسال پیش کشف کردن که محتوی نسبت زیادی الکل است و نوزاد وقتی دوتا قاشق می خورده درحالی که خواب بوده لبخند میزده.

فیلم

1 - وزارت بهداشت گارد دفاع ملی را در بهداشت و درمان باز گذاشته است

نظری داده نشده

Top
برای عضویت در خبرنامه پست الکترونیکی خود را وارد کنید

خبرنامه سایت منتظران منجی

Stay informed on our latest news!

اشتراک در خبرنامه سایت منتظران منجی feed