www.montazer.ir
شنبه 25 مرداد 1399
شناسه مطلب: 11837
زمان انتشار: 8 مرداد 1399
داریم نزدیک می شویم به یک پیشگویی دیگر رهبر معظم انقلاب: سقوط دولت آمریکا

داریم نزدیک می شویم به یک پیشگویی دیگر رهبر معظم انقلاب: سقوط دولت آمریکا

در حالی که پیشگویی های معظم له، از ابتدای پیروزی انقلاب تا کنون، به بیش از ۵۰ مورد رسیده و در حالی که بعضی ها هنوز برای مذاکره با آمریکا گدایی می کنند، یک پیشگویی دیگر ایشان که قطعا مقدمه ظهور منجی عالم است، در حال عملی شدن است.

رهبر معظم انقلاب در باره سقوط دولت آمریکا فرمودند: باورتان نمی‌آمد که شاه برود، باورتان نمی‌آمد که رژیم پادشاهی در ایران منسوخ بشود، شد. چرا؟ چون بازوی حق و مشت گره خورده‌ی حق از آستین ملت بیرون آمد، امروز هم همین است.

ایشان در خصوص آیه ۲۱ سوره انبیاء فرمودند: «بل نقذف بالحقّ علی الباطل= بلکه ما بینی ستمگران را به خاک خواهیم مالید».

همیچنین در مورد آیه ۱۱ همین سوره که می فرماید:«وَ كَمْ قَصَمْنا مِنْ قَرْیَةٍ كانَتْ ظالِمَةً وَ أَنْشَأْنا بَعْدَها قَوْماً آخَرِینَ = و ما چه بسیار آبادى هایى را در هم شكستیم كه مردمش ستمگر بودند و پس از آنها قومى دیگر را پدید آوردیم»، فرمودند: «و کم قصمنا من قریة» یعنی ای مردم! نومید نباشید از این‌که بتوانید یک قدرت و یک امپراطوری عظیم را به زانو در بیاورید. نگویید امریکا یک قدرت جهانی است و چگونه یک ملت می‌تواند این قدرت را به خاک بنشاند؟ این کار در تاریخ بارها و بارها تکرار شده است. «وکم قصمنا من قریة» یعنی ما ای بسا تمدنها و شهرها و حکومتها و امپراطوریها را که در هم شکسته‌ایم. «و انشأنا بعدها قوماً آخرین= و پس از آنها مردم دیگری را روی کار آورده‌ایم».

همان دست، همان قدرت و همان نیرو می‌تواند امروز امریکا را هم به خاک سیاه بکشاند و نمونه‌ها و طلیعه‌اش در ایران و در منطقه آشکار شده است که ضربتها را یکی پس از دیگری می‌خورند. این وعده‌ی الهی کاملاً قابل تحقق است. «و کم قصمنا من قریة کانت ظالمة» آن قریه‌ای، آن تمدنی، آن امپراطوری و قدرتی که ستمگر است، مورد این تهاجم لشگریان خدا قرار می‌گیرد و در هم فرو می‌ریزد، چیزی که امروز در مقابل چشم ما نسبت به امپراطوری عظیم امریکا مشاهده می‌شود. چه کسی تصور می‌کرد که دستگاه نظامی مجهز و مرتب امریکا در بیابان های طبس و در کویر مرکزی ایران، آن چنان دچار فضاحت و شرمندگی بشود؟ ما رفتیم از نزدیک آن فیل های فولادی را دیدیم و آیه‌ی کریمه‌ی قرآن بی‌اختیار به یاد انسان می‌آیدکه «ألم تر کیف فعل ربّک باصحاب الفیل. ألم یجعل کیدهم فی تضلیل= آن حیله‌ای و کیدی که آنها برای مردم ترتیب داده بودند، دیدید چگونه خنثی شد؟».

آیات قرآن با همین آهنگ در سوره‌ی انبیاء پیش می‌رود و می‌رسد به این‌جا که ما آسمان و زمین را به بازیچه نیافریدیم. هدفی وجود دارد، نقشه‌ای وجود دارد، این نقشه پیش می‌رود و این نقشه عبارت است از خرد شدن قدرتهای ظالم و ستمگر در سراسر عالم. این نقشه‌ی الهی، این نقشه‌ی طبیعی تاریخ بشر عبارت است از به خاک مالیده شدن بینی امپراطورهای بزرگ مانند امپراطوری انگلیس و امپراطوری امریکا در این زمان و همه‌ی امپراطوریهای اقتصادی و سیاسی که بر اسب قدرت سوارند و می‌تازند. این خط طبیعی عالم است،«بل نقذف بالحقّ علی الباطل» ما بوسیله‌ی حق، یعنی بوسیله‌ی همین شما مردم، باطل را به دست حق و به بازوی نیرومند حق در خواهیم کوبید. «فاذا هو زاهق» ناگهان مشاهده می‌کنیم که باطل دونده و رونده و گریزنده است، همچنانی که در ایران مشاهده کردید.

امام خامنه ای نماز جمعه تهران، 1359/02/12

 

نظری داده نشده

Top
برای عضویت در خبرنامه پست الکترونیکی خود را وارد کنید

خبرنامه سایت منتظران منجی

Stay informed on our latest news!

اشتراک در خبرنامه سایت منتظران منجی feed