اخبار و رویدادها

نرم افزار تحت وب اربعین مدیا منتشر شد

گروه رسانه ای منتظر اقدام به تولید و انتشار نرم افزار تحت وب اربعین مدیا  کرده است. نرم افزاری است با محتوایی سبک در سه زبان فارسی، انگلیسی  و عربی که می‌تواند به جریان بلوغ زائر و عزادار اربعین کمک کند.

به گزارش خبرنگار فرهنگی تسنیم، بسیاری از زائران اربعین یا کسانی که دوست دارند به این سفر معنوی  مشرف شوند زیاد می‌پرسند که با خودمان چه به سفر اربعین ببریم؟ چه محتوایی را گوش کنیم در مسیر؟ ما که جاماندیم چگونه از برکات این سفر جا نمانیم؟ چه چیزی را به دیگران معرفی کنیم که بتواند رفیق و همراهشان در یک زیارت بامعرفت باشد؟

اما از آنجا حقیقتاً اربعین جاده‌ای است برای سلوک و هر گام زائر چه در عراق و چه در هر جای دنیا که با قلب به سمت امام حرکت کرده است، می‌تواند، سرعتی چندبرابری در مسیر خودسازی‌ او ایجاد کند اما به یک شرط که رموز پنهان اربعین را بشناسد، و خود را با نگاه اهل بیت علیهم‌السلام در این جریان عظیم تاریخ، همسو کند.

به همین منظور گروه رسانه ای منتظر اقدام به تولید و انتشار نرم افزار تحت وب اربعین مدیا کرده است. نرم افزاری است با محتوایی سبک در سه زبان فارسی، انگلیسی  و عربی که می‌تواند به جریان بلوغ زائر و عزادار اربعین کمک کند.

محتوای این نرم‌افزار ساده از میان صدها محتوای تولید شده در «رسانه منتظر» انتخاب شده و می‌تواند همسفر زائران اربعین باشد… چه آنان که در عراق پیاده سلوک می‌کنند و چه آنان که با پای رساننده‌ی قلب، مسیر خود تا امام را قصد کرده‌اند.

اینکه معرفی اربعین محدود شود به مسئله کربلا، خیانت است در حق این اتفاق عظیم. تبیین نقش اربعین در تغییر تمدن جهان و ایجاد بستری برای حاکمیت متخصص معصوم در جهان وظیفه ماست.

هم زائران باید بدانند برای چه چشم اندازی عشق تمام وجودشان را گرفته و هم دنیا باید بداند این دولت کریمه‌ی دو هفته‌ای در عراق یک الگوی تمدنی است برای معرفی یک تمدن نجات بخش که به زودی عالمگیر خواهد شد و سانسور رسانه ها برای چه بوده است و از چه می‌ترسیده‌اند.

 نرم افزار سبک اربعین مدیا صرفاً به همین دلیل تولید شده تا بتواند ضروری‌ترین معارف را در تبیین وجه تمدنی اربعین به مخاطب منتقل کند.

این نرم افزار شامل 4بخش محتوایی کتاب، پادکست، نوای حسینی و ویدئو است. در بخش کتاب، 5کتاب صوتی نوشته حجت الاسلام محمد شجاعی درباره اربعین بارگزاری شده است که شامل کتاب‌های اربعین حماسه ظهور، بشارت‌های اربعین، کشته اشک، عزادار حقیقی و مصلح برگزیده است.

در قسمت پادکست مجموعه سخنرانی‌های حجت الاسلام شجاعی در موضوع اربعین و مقام حضرت سیدالشهدا بارگزاری شده است. در بخش محتوای صوتی هم مداحی‌های زیبا با موضوع عزاداری سیدالشهدا و در راه اربعین از مداحان سرشناس کشورمان بارگزاری شده است.

در بخش ویدئوها هم ویدئوهای متعددی تولید شده است تا مخاطبان در قالب این محتوای جذاب پاسخ سوالاتشان درباره اربعین و سیدالشهدا را بیابند.

علاقه مندان برای استفاده از این نرم افزار رایگان می‌توانند به آدرس اربعین مدیا مراجعه کنند.

اشتراک گذاری: