www.montazer.ir
امروز: جمعه 1 تير 1397 | ساعت : 21:56:27 | نسخه آزمایشی
شناسه خبر: 8674
25 آذر 1396
کتاب کارگاه نوآوری و کارآفرینی منتشر شد

کتاب کارگاه نوآوری و کارآفرینی منتشر شد

برای نخستین بار در تاریخ آموزش پرورش جمهوری اسلامی ایران کتاب کارگاه نوآوری و کارآفرینی با رویکرد تلفیقی از مباحث معرفت دینی و فنی و حرفه ای ویژه دانش آموزان پایه یازدهم منتشر شد.

گفتنی است بحث در دو فصل نخست این کتاب از سرچشمه نو آوری ها و تغییر نگاه به پدیده ها شروع می شود و در ادامه با ارائه مطالبی از ریاضیات آفرینش و قوانین نا محسوس کار آفرینی به پایان می رسد.

نگارش کتب فنی و حرفه ای همواره با نگاهی صرفا فنی همراه بوده است اما در این کتاب با نگاهی نو آورانه، هنرجویان مباحث فنی را در بستری از معارف توحیدی و مرتبط با ریاضیات هستی و قوانین حاکم بر آن فرا می گیرند.

رویکرد آموزش و پرورش در استفاده از مباحث معرفت دینی در نگارش کتبی به غیر از قرآن و دین و زندگی موضوعی است که در شیوه تربیتی و علمی تاریخی مردم مسلمان ایران ریشه دارد، ولی متاسفانه با نگاه سکولار تحمیلی از سوی دشمنان و با تهاجم فرهنگی مطرود شده است اما نگارش این کتاب با این رویکرد یک اقدام ارزشمند است که امیدواریم تداوم یابد.

جهت دریافت نسخه الکترونیکی کلیک کنید.

کتاب کارگاه نوآوری و کارآفرینی

ناشناس (کاربر مهمان)

سلام بنده همکار فرهنگی هستم کتاب را ملاحظه کردم بسیار عالی بود ودر سابقه آموزش و پروش میشه گفت کم نظیر بود. خدا قوت امید است در دیگر رشته ها نیز اعمال شود.

خانم علیزاده

با سلام و تشکر از جنابعالی.

نظری داده نشده

Top