www.montazer.ir
امروز: جمعه 23 آذر 1397 | ساعت : 22:44:00 | نسخه آزمایشی
شناسه خبر: 8674
25 آذر 1396
کتاب کارگاه نوآوری و کارآفرینی منتشر شد

کتاب کارگاه نوآوری و کارآفرینی منتشر شد

برای نخستین بار در تاریخ آموزش پرورش جمهوری اسلامی ایران کتاب کارگاه نوآوری و کارآفرینی با رویکرد تلفیقی از مباحث معرفت دینی و فنی و حرفه ای ویژه دانش آموزان پایه یازدهم منتشر شد.

گفتنی است بحث در دو فصل نخست این کتاب از سرچشمه نو آوری ها و تغییر نگاه به پدیده ها شروع می شود و در ادامه با ارائه مطالبی از ریاضیات آفرینش و قوانین نا محسوس کار آفرینی به پایان می رسد.

نگارش کتب فنی و حرفه ای همواره با نگاهی صرفا فنی همراه بوده است اما در این کتاب با نگاهی نو آورانه، هنرجویان مباحث فنی را در بستری از معارف توحیدی و مرتبط با ریاضیات هستی و قوانین حاکم بر آن فرا می گیرند.

رویکرد آموزش و پرورش در استفاده از مباحث معرفت دینی در نگارش کتبی به غیر از قرآن و دین و زندگی موضوعی است که در شیوه تربیتی و علمی تاریخی مردم مسلمان ایران ریشه دارد، ولی متاسفانه با نگاه سکولار تحمیلی از سوی دشمنان و با تهاجم فرهنگی مطرود شده است اما نگارش این کتاب با این رویکرد یک اقدام ارزشمند است که امیدواریم تداوم یابد.

جهت دریافت نسخه الکترونیکی کلیک کنید.

کتاب کارگاه نوآوری و کارآفرینی

ناشناس (کاربر مهمان)

سلام بنده همکار فرهنگی هستم کتاب را ملاحظه کردم بسیار عالی بود ودر سابقه آموزش و پروش میشه گفت کم نظیر بود. خدا قوت امید است در دیگر رشته ها نیز اعمال شود.

خانم علیزاده

با سلام و تشکر از جنابعالی.

نظری داده نشده

Top
برای عضویت در خبرنامه پست الکترونیکی خود را وارد کنید

خبرنامه سایت منتظران منجی

Stay informed on our latest news!

اشتراک در خبرنامه سایت منتظران منجی feed